Şanlıurfa Kızlık Zarı Dikimi

kizlik-zari-dikimi

Şanlıurfa Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı, doğal fonksiyonlara sahip olarak dünyaya gelen her dişide bulunan bir yapıdır. Öncelikli amacı kız bebekleri enfeksiyondan korumak ve bölgenin sağlıklı kalmasını sağlamak olan bu yapı, ilk ilişkide kanama olarak dışarı atılmaktadır. İlk ilişkide kanamanın olması, söz konusu hanımın daha önce vajinal yol ile ilişkiye girmediğinin bir göstergesi olarak kabul edilir. Ülkemizde, bekaret oldukça önemli bir konu olmakla beraber, bu konunun neredeyse bir tabuya dönüştüğünü söylesek hiç de yalan söylemiş olmayız. Kadınların bakire olmayışı, yani daha önce bir ilişki yaşamış oluşu evlenmelerinin dahi önüne geçen bir sebep olarak karşımıza çıkmaktadır. Hal böyle olunca psikolojik olarak bunalım giren hanımlar alternatif yöntemlere başvurmaktadırlar. Bu yöntemlerden bir tanesi de kızlık zarı diktirme yöntemidir.

kizlik-zari-dikimi

Hymen Dikimi Nedir, Nasıl Yapılır?

Hymen, genellikle ilk ilişkide bertaraf olan ve kan yolu ile dışarı atılan bir doku parçası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bekaretini kaybetmiş ve bu durumdan dolayı rahatsız olan hanımlar için ülkemizde çeşitli klinikler hizmet vermektedir. Tamamen tıbbi yöntemlerle kızlık zarının yeniden onarılması mümkündür. Kısa bir süre zarfı öncesinde ülkemizde popüler olmuş bu yöntem, bugün bekaret problemi ile sorun yaşayan pek çok hanımın ilgisini çeken ve başvurdukları hizmetlerin başında gelmektedir. Şanlıurfa’da da bu sorunu yaşayan pek çok hanım bulunmakla beraber, şehir genel hatları itibari ile muhafazakar bir toplum olduğu için bu durum çevrelerce hoş karşılanmaz Hal böyle olunca Şanlıurfa kızlık zarı dikimi, son derece ön plana çıkan ve tercih edilen bir işlem olarak karşımıza çıkar.

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Şanlıurfa kızlık zarı dikimi, kliniğimizin vermiş oldukları hizmetlerden yalnızca bir tanesi olacak şekilde karşımıza çıkmaktadır. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere kızlık zarı dikiminden yararlanmak ve içinde bulunduğu psikolojik durumdan kurtulmak isteyen kişiler Şanlıurfa kızlık zarı dikimi olarak hizmet veren kliniğimize gelip burada bizden yardım alabilmektedirler. İşlem son derece kısa sürmekle beraber, hızlı bir şekilde sonuç alınabilmektedir. Geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimi için siz de iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat